Ośrodek Wypoczynkowy Star Łeba

Zaplanuj Twoje letnie wakacje, odwiedź Łebę. Ośrodek STAR Łeba to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce. Położenie wśród zieleni strefy uzdrowiskowej, z dala od zgiełku miasta gwarantuje spokojny wypoczynek, a leżące nieopodal piaszczyste plaże zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku. STAR Łeba to również doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, wesel oraz imprez okolicznościowych.

Smakowite dania kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej

Naszych gości zapraszamy do klimatycznej i nastrojowej restauracji Ośrodka Star Łeba, idealnej do kameralnych oraz rodzinnych spotkań . Sympatyczna atmosfera i piękny wystrój wnętrz pobudzą apetyt, a profesjonalna i życzliwa obsługa umili pobyt...

Więcej

Wykwintne potrawy oraz wyborne desery zadowolą największego smakosza

Specjalnie dla naszych najmłodszych wczasowiczów szef kuchni przygotował wyjątkowe menu. Z myślą o najmłodszych gościach sale restauracyjne wyposażone są w wysokie krzesełka dla maluchów, zestaw zabawek, malowanek, kącik z kuchenką mikrofalową do podgrzania butelek.

Więcej

Czas na wesele nad morzem!

Tereny nadmorskie Łeby oraz nasz wspaniały ogród gwarantują wspaniałą atmosferę, przepiękne widoki i zachody słońca, a Parze Młodej udane i niezapomniane sesje zdjęciowe!

Więcej

Dzień I Komunii Świętej to radosne chwile dla Twojego dziecka.

Aby poczuło ono wyjątkowość tego dnia, nie daj się owładnąć emocjami, jakie towarzyszą przygotowaniom do przyjęcia. Przeżywaj ten dzień w zadumie wraz ze swym dzieckiem i powierz wszystko nam.

Więcej

Jeśli masz dość miejskich pejzaży, nużą Cię ciągłe objazdy w drodze do pracy, wiosenne remonty zmęczyły Cię do reszty, rozchmurz się i zaplanuj wakacje - odwiedź Łebę - nadmorskie, słoneczne miasteczko pełne wakacyjnych atrakcji.